ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПРИНЦИПИ ПОБУДОВИ ЕФЕКТИВНОЇ ГРИ У РЕГБІ (теоретична стаття)

Eduard Maliar, Nelia Maliar

Анотація


У статті розкрито особливості та принципи побудови ефективної гри у регбі-7, визначено оптимальні вікові параметри для залучення гравців до навчально-тренувального процесу в регбі-7, наведено основні вимоги до гравців різних амплуа та відбір у команду, визначено найбільш роз­повсюджені помилки під час гри у регбі-7 та способи їх виправлення. Метою даної роботи є теоретичне обгрунтування особливостей та основних принципів побудови ефективної гри у регбі-7. Для вирішення основних завдань дослідження використовувалися наступі методи: теоретичний аналіз і узагальнення матеріалів методичної та наукової літератури, аналіз матеріалів мережі інтернет. Основні принципи побудови ефективної гри у регбі-7 це використання повної ширини поля; глибока побудова гравців команди в атаці; найдовше володіння та збереження м’яча; забезпечення максимального постійного тиску у захисті.

Ключові слова: регбі-7, принципи, поширені помилки, фізична підготовка, амплуа гравця, пріоритети, особливості гри.Посилання


Мартиросян АА. Скоростно-силовая подготовка квалифицированных регбистов в подготовительном периоде [дисертація]. 2006. 24 c.

Практическое руководство по тренерской работе по регби-7 (международний совет регби, общий обзор). 2013; 1–72.

Квасниця О. Стан проблеми фізичної підготовки кваліфікованих гравців у регбі-7. Молода спортивна наука України: зб. наук. праць з галузі фізичного виховання спорту і здоров’я людини. 2010; 18 (1): 100–4.

Кірсанов ДВ. Програма підготовки регбістів Федерації регбі Одеської області. 2013; 1–26.

Thoburn P. Taking Rugby with “Thorbs”, Noth Shore’s. 2016 apr 12; 3 (4): 4.

Wayne S. Smith Wayne re join All Blacks coaching staff for 2015. 2015 jan 18; 2 (8): 3–5.

Романенко С. Особливості процесу прийняття рішень під час розв’язання ігрових ситуацій у регбі. Фізичне виховання, спорт і культура здоровя: зб. наук. пр. Східноєвроп. нац. ун-т. ім. Л. Українки. 2015; (1/29): 118–23.


Повний текст: PDF
12 :: 0

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.